tr

Orhanlı Battaniye Yıkama

19.03.2021
167
Orhanlı Battaniye Yıkama

Orhanlı Battaniye Yıkama Tuzla’da  halı yıkama hizmeti ile faaliyet gösteren firmamız verilen hizmetin kalite ve memnuniyet açısından daimi müşteri portföyünü genişletmek ve her zamanOrhanlı Battaniye Yıkama Servisi kaliteyi artırmak gayesi ile kalite çıtasını sektörün ulaştığı son noktayı firmamıza dahil ederek yoluna devam etmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.

Firmamız Koltuk Yıkama, Yorgan & Battaniye Yıkama  ve Perde Yıkama hizmetleri vermektedir.Orhanlı Battaniye Yıkama Fiyatları Firmamız, sunmuş olduğu hizmetlerde kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinmiştir.

Orhanlı Battaniye Yıkama Firması   Halı yıkama hizmeti yanı sıra yorgan ve battaniye yıkama hizmeti de vermekteyiz. Hijyen açısında senede en az bir defa yıkanması gereken bu ürünler boyutlarının büyük ve yün, Orhanlı Battaniye Yıkama   pamuk, elyaf gibi malzemelerden olmalarından dolayı ev hanımlarının yıkamakta zorlandıkları bu ürünleri de evinizden alıp otomatik sadece bu iş için tasarlanmış makinemizde yıkayıp kurutup paketleyip evinize teslim ediyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?