tr

Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama

19.03.2021
128
Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama

Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama Kullanmış olduğumuz yorgan ve battaniye’deki kir ve lekelerin,oluşan toz birikimlerinin giderilmesi hassasiyetle üzerinde durulması gereken bir konudur. Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama  Yorgan ve battaniyelerinizin hijyenik ve kaliteli temizlenmesi için endüstriel makinalarda yıkanması gerekmektedir.

Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama Aşamaları   İlk olarak lekeler yumuşatılıyor.Lekelere müdahale ediyoruz.Battaniyeleri otomatik yıkama makinasına atıyoruz. Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama  Daha sonra battaniyeleri sıkarak suyunu alıyoruz.Kapalı mekan kurutma odasına yorgan ve battaniyeleri atarak kurutuyoruz.Battaniyeler çırpılır ve paketlenerek adrese teslim edilir.

Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama  Yorgan ve battaniye temizleme işlemine varsa üzerindeki lekeler çıkartılarak başlanmasıdır. Bu işlemin ardından gerekli kimyasal ilaçlar kullanılarak yıkama işlemine geçilir. Tam anlamıyla kurutulduktan sonra paketlenmelidir.

Anadolu Mahallesi Battaniye Yıkama Kurutulmayan nemli derecede kalan elyaf yorgan, yün yorgan ve battaniyeleriniz zamanla koku yapmaya elverişli hale gelirler.Servis esnasında iyi anbalajlanmalı ve hijyene önem verilmelidir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?