tr

Küçükyalı Battaniye Yıkama

20.03.2021
174
Küçükyalı Battaniye Yıkama

Küçükyalı Battaniye Yıkama Servisi  Yastık, yorgan ve battaniyeler aslında hayatımızın vazgeçilmez birer parçası olmuştur. Bu konuda önemli olan yastık, battaniye ve yorganlarınızın temizliğine ne kadar önem verdiğinizdir. Özellikle ağız ve yüzümüzün temas ettiği bu ürünler ne şeklide ve hangi koşullarda yıkanmaktadır sorusuna cevap arayabilirsiniz. Bu konuda Küçükyalı Battaniye Yıkama   battaniye yıkama konusunda hizmet vermektedir. sıcak su ile halı yıkama teknikleri kullanılarak battaniyeleriniz de sağlıklı bir şekilde temizlenebilmektedir.

Firmalarda Battaniye yıkama sistemleri farklı bir şekilde uygulanabilir. Küçükyalı Battaniye Yıkama Firması Bu anlamda battaniye, yorgan ve yastık gibi ev tekstil ürünlerinin kullanıldığı alanlarda özel yıkama makinelerinde battaniyelerin çeşitlerine göre sınıflandırılarak yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Küçükyalı Battaniye Yıkama Servisi  Bu konuda Battaniye yıkama, yastık yıkama ve yorgan yıkama gibi pek çok alanda sıcak su uygulamalarıyla hizmet verilmektedir. İlk olarak battaniye yıkama makinelerinin dokunmatik panelinde yıkama için uygun program seçilir ve yıkama başlatılır. Ön yıkama adı verilen işlem yapıldıktan sonra deterjansız yıkama sağlanır ve kaba kirlerin yok edilmesi amaçlanır. Daha sonra ana Küçükyalı Battaniye Yıkama Fiyatları   yıkama aşamasına geçilir ve bu işlem yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Suyun ısı derecesi ayarlandıktan sonra artık yıkanma işlemi başlar.

Küçükyalı Battaniye Yıkama Servisi  Ana yıkama işleminden sonra durulama aşamasına geçilir. Battaniyede herhangi bir köpük kalmaması amacıyla 25 dakikalık bir durulama işlemi yapılır. Son olarak sıkma uygulamasına geçilir. Bu işlemde sadece %10 oranında bir nem kalır ve etkili bir kurulama işlemi sağlanır. Kapalı kurutma odalarında battaniyeler kurutulduktan sonra müşterilerine teslim edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?