tr

Maltepe Battaniye Yıkama

20.03.2021
150
Maltepe Battaniye Yıkama

Maltepe Battaniye Yıkama Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler.

Peki Battaniye, yorgan ve Maltepe Battaniye Yıkama Servisi  yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün sık sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını biliyor muyuz?

Maltepe Battaniye Yıkama Firması    yorganlarınız evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri ile yıkanmaktadır.  Yorganların yıkama işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.

Maltepe Battaniye Yıkama  Fiyatları   Battaniye yıkama işlemlerinde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır.

Battaniye yıkama öncesinde mutlaka varsa Maltepe Battaniye Yıkama     lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır.Battaniye yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer.

Maltepe Battaniye Yıkama Fiyatı  Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?