tr

Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama

23.03.2021
96
Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama

Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama   Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Ayrılma işlemi bittikten sonra son sistem ultrasonic makinalarda yıkama yapılmaktadır . Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama  Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. Ayrıca  perdelerin mekanizmalarıda  özenle yıkanıp temizlenmektedir.

 

Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama Servisi  Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durlanmaktadır. durlama işlemi sırasında perdeler özelikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması için bekletilmektedir.

Durulama işlemi bittikten sonra perdeler  Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama Firması özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada şunu bir dipnot olarak geçmek isteriz. stor perde ve zebra Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama Fiyatları   perdeler hiç bir şekilde sıkma işlemine sokulmaz çünkü kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve kesinlikle ütü Yunus Mahallesi Stor Perde Yıkama olmayan bu kumaşlar çok zarar görür. durlamadan çıkan perdeler kesinlikle kendi haline bırakılarak doğal yollarla kurutulması ilk günkü gibi almasını sağlamaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?