tr

Çavuşoğlu Mahallesi Halı Yıkama

23.03.2021
169
Çavuşoğlu Mahallesi Halı Yıkama

Çavuşoğlu Mahallesi Halı Yıkama  Halı yıkama şampuanı biyolojik temelli ve yenilenebilir ham maddelerden olmalıdır. Halıya parlaklık kazandırmalı, halı üzerinde kalıntı bırakmamalıdır. Çevre dostu olmalı ve doğada parçalanabilirlik oranı yüksek olmalıdır.

Halı şampuanları içerik yönünden etkin olmalıdır. Çavuşoğlu Mahallesi Halı Yıkama Servisi Halılara yumuşaklık ve parlaklık kazandırma, gibi özelliklere sahip olmalıdır ki tek bir ürünle halı yıkama işlemi sonladırılabilsin. Halı Şampuanı adı altında satılan ve üretim izni olmayan halı ve döşemelik kumaşların temizliği için hazırlanmış Çavuşoğlu Mah. Halı Yıkama Servisi şampuanların birçoğunun bir başka aktif maddeside , genellikle leke çıkarıcı olarak kullanılan bir çözücü olan perkloretilen’dir.

Çavuşoğlu Mahallesi Halı Yıkama Firması   Bu madde kanserojen olarak bilinir ve hemen görülebilen etkileri sersemleme, baş dönmesi, uyku hali, mide bulantısı, titreme, iştah ve oryantasyon kaybı olabilir. Uzun dönemli maruz kalma sonucu karaciğer ya da merkezi sinir sistemi zarar görebilir.

Halı Şampuanı Kolay durulanabilmeli, durulama Çavuşoğlu Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları    prosesi eksikliğinde bile kalıntı bırakmamalıdır. Kiri bulunduğu, hav arasından çekebilmeli ve gelberi ile itilmeye hazır hale getirebilmelidir.  Parlaklık vermeli ve halıyı yıpratmak yerine, ömrünü uzatmalıdır. Halı yıkama ürünü aynı Çavuşoğlu Halı Yıkama     zamanda aktif köpük formülasyonu ile kirleri dipten, yani bulunduğu hav arasından yüzeye taşıma özelliğine sahip olmalıdır. Halı şampuanları, halı yıkama ürünleri olarak endüstriyel manada halı yıkama fabrikaları için yukarıda anlatılan kriterlere göre spesifik olarak üretilmelidir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?