tr

Kavakpınar Stor Perde Yıkama

15.03.2021
148
Kavakpınar Stor Perde Yıkama

Kavakpınar Stor Perde Yıkama  Servisi   Daha önceleri büro ya da ofislerde kullanılan stor perdeler zamanla evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde kullanıldıktan sonra çeşit ve kullanılan malzeme alanında giderek çoğalmış ve günümüzde her türlü   modellere rastlamak mümkündür.

Stor perdelerde çok fazla kumaş ve renk seçenekleri vardır. Kavakpınar Stor Perde Yıkama  Firması   kumaşları içerisinde sertleştirici madde Kavakpınar Stor Perde Yıkama olan apre vardır. Apre perde kumaşının akrilik pvc bir madde sayesinde    kaplanması işlemidir. Apre ile  kaplanan perde kumaşı rulo üzerine sarılırken sağa sola kayması önlenmiş olur.Bildiğiniz gibi stor perdeler rulo ve mekanizmadan oluşan aparatlı perdelerdir

Kavakpınar Stor Perde Yıkama  Fiyatları      Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmaz. Sizde bu tur risklere girmeden perdelerinizi temizletmek istiyorsanız, Kavakpınar Stor Perde Yıkama  Servisi‘ne güvenebilirsiniz. Servis personellerimiz perdelerinizi yerinde ölçerek teslim almadan evvel müşterilerimize fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisini verdikten sonra emanet makbuzu ile perdeleri teslim almaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?