tr

Kavakpınar Battaniye Yıkama

18.03.2021
225
Kavakpınar Battaniye Yıkama

Kavakpınar Battaniye Yıkama  Battaniyelerin, lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Kavakpınar Battaniye Yıkama    Bu işlem için evlerimizde kullandığınız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.

Kavakpınar Battaniye YıkamaDaha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünkü battaniyelerin kurutulması aldatıcı olabilir.

Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj’lanır ve adresine teslim edilir. Battaniye Yıkama Kavakpınar Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.

Kavakpınar Battaniye Yıkama  Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?