tr

Yeşilbağlar Mahallesi Koltuk Yıkama

01.05.2017
83
Yeşilbağlar Mahallesi Koltuk Yıkama

Yeşilbağlar Mahallesi Koltuk Yıkama   Temizlik, gerçekten mesai isteyen ve meşakkatli bir iştir. Süpürmesi, silmesi, toz alması, çamaşırı, bulaşığı bir tarafa bir de cam silme, halı ve koltuk yıkama gibi ekstra uğraş gerektiren işler de maalesef ev hanımlarımızı zorlamakta  Yeşilbağlar Mah. Koltuk Yıkama hatta bazen çileden çıkartıp “Gün boyu taş taşısam bu kadar yorulmazdım.” dedirtmekte. E düşününce haksız da sayılmazlar. Şöyle ki halı ve koltuk yıkamak gerçekten özen ister.

Yeşilbağlar Mahallesi Koltuk Yıkama Servisi  Koltuklar üzerinde leke tespiti yapılır. Tespit edilen lekeler üzerine özel bitkisel leke çıkarıcılar uygulanır.

Pendik Yeşilbağlar Koltuk Yıkama Koltukların tamamı özel bitkisel koltuk şampuanı ile ıslatılır. (Söz konusu koltuk şampuanı koltuk süngeri içinde bulunan kiri yüzeye çıkarır.)  Her türlü kir çözücü işlemler uygulandıktan sonra güçlü vakkum makinesi ile çekilip koltuklar kirden arındırılır.

Yeşilbağlar Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları İş bitiminden sonra, sizdeğerli müsterilerimizle birlikte koltuk üzerinde kontrol yapılır, varsa sorun giderilir ve kısa süreli kurumaya bırakılır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?