tr

Gülsuyu Battaniye Yıkama

20.03.2021
180
Gülsuyu Battaniye Yıkama

Gülsuyu Battaniye Yıkama   Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Gülsuyu Battaniye Yıkama  Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan yani sanayi tipi özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Gülsuyu Mahallesi Battaniye Yıkama   Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Gülsuyu Mahallesi Battaniye Yıkama  Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile Gülsuyu  Mahallesi Battaniye Yıkama  kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem verilir.

Gülsuyu Mahallesi Battaniye Yıkama  Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmazlar. Gülsuyu Mahallesi Battaniye Yıkama  Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar. Sizde en iyiyle çalışmak isterseniz bir telefonunuz yeter artık düşünmeyin aileniz ve sizin için….

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?