tr

Ahmet Yesevi Mahallesi Yorgan Yıkama

09.05.2017
152
Ahmet Yesevi Mahallesi Yorgan Yıkama

Ahmet Yesevi Mah. Yorgan Yıkama Yorganların ve battaniyelerin, lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Bu işlem için evlerimizde kullandığınız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.
Ahmet Yesevi Mahallesi Yorgan Yıkama Servisi  Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi Yorgan Yıkama   kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Ahmet Yesevi Mahallesi Yorgan Yıkama Fiyatı Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.
Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?