tr

Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama

18.03.2021
139
Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama

Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama  Bir süre sonra kirlenen Battaniyelar sağlık açısından da tehlike oluşturmaktadır. Çünkü Battaniye gibi sık kullanılan eşyalarda bakteri oluşumu daha sık görülmektedir.Gelişen yapılanma ve şehirleşme ile de Battaniye yıkamak her yerde mümkün olmamaktadır.
Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama  Bu yüzden, Fabrikamızın son teknoloji, modern yıkama makinelerinde yıkanan Battaniyelar ile daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.
Battaniyeların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.
Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama   Battaniye temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama  Battaniyeların temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama   Yıkanan Battaniyeların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.Çünkü, Battaniyeların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa, yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır.

Tamamen kuruyan Battaniyelar ambalajlanır Pendik Güllübağlar Mahallesi Battaniye Yıkama  ve adresinize teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz.Ayrıca Battaniye ve battaniyeler, makinelerde tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan Battaniyelar ütülenmiş gibi düz olurlar.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?