tr

Kartal Stor Perde Yıkama

20.03.2021
164
Kartal Stor Perde Yıkama

Kartal Stor Perde Yıkama    Firmamız İstanbul anadolu yakasında profesyonel perde yıkama hizmeti vermektedir. Her türlü perdeleriniz (stor, zebra, tül, ipek, keten, vb.) yerlerinden sökülerek firmamız tarafından temizlenip yine yerlerine asılmaktadır. Perde temizleme zahmetine girmemiş ve perde yıkamaya harcayacağınız zamanınız size kalmış olur. Perdelerinizi % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz. Kartal’ın her köşesine servisimiz vardır.

Kartal Stor Perde Yıkama Servisi Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmamış, onca zamanımız boşa harcanmış olur.

Profesyonel Perde Temizleme Kartal Stor Perde Yıkama Firması   Firmamız perdelerinizi mekanizmasından teslim almaktadır. Servis personellerimiz perdelerinizi yerinde ölçerek teslim almadan evvel müşterilerimize fiyat bilgisi ve teslim tarihi bilgisini verdikten sonra emanet makbuzu ile perdeleri teslim almaktadır.

Kartal Stor Perde Yıkama Fiyatları  Stor Perdeler gibi sert ve apreli perdeler çok hassas bir temizleme işleminden geçmektedir. Tül perdeler geniş tanburlu profesyonel perde yikama  makinemizde yıkanmaktadır. Yıkanan perdeler yine cinslerine göre kurutma aşamasına geçirilir.

Kartal Stor Perde Yıkama ve stor perdeler asılarak sıcak havalandırma sistemi ile kurutulmaktadır. Kumaş perdeler perde yıkama makinesinden çıktıktan sonra profesyonel kurutma makinesinde kurutulmaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?