tr

Maltepe Stor Perde Yıkama

20.03.2021
149
Maltepe Stor Perde Yıkama

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Maltepe Stor Perde Yıkama Çünkü Kaliteli hizmetimiz vardır. perdeleriniz en kaliteli sistem ile yıkanmaktadır. Kartal’ın heryerine servisimiz vardır.Güler yüzlü personel; eğitimli personellerle çalışmaktayız.Uygun fiyat; minimum kar ile daha çok müşteriye hitap etmekteyiz.

Ve daha buraya yazamadığımız bir çok hizmetimiz. Maltepe Stor Perde Yıkama Servisi Biz işimizi severek yapıyoruz ve bu sevgiyi tamamen işimize odaklanarak kaliteye döküyoruz. Perde yıkama aşamasında kullanılan deterjan çok önemlidir.

Maltepe Stor Perde Yıkama Firması  Özellikle hassas kumaşlı perdeler çok narin olduğu için her deterjan veya kimyasal kullanılamaz. Bu tip kumaşlı perdeler için özel üretilmiş kimyasallar kullanılmaktadır. Çünkü normal deterjanlar hassas kumaşlara zarar vermektedir.

 

Perde yıkama aşamasından sonra perdelerin ütüleme aşamasına geçirilir. Yine düz perdeler (zebra, stor vb.) apreleme işlemi yapılmaktadır. Maltepe Stor Perde Yıkama Fiyatları  Apreleme işleminden sonra Profesyonel perde ütüleme makinelerimizle perdeler kolaylıkla ütülenmekte ve ilk günkü apresini, görünümünü yakalamaktadır.

 

Maltepe Stor Perde Yıkama Servisi   Sonuç olarak kısaca özetlemek gerekirse ; perdelerinizi tecrübeli ve profesyonel kadromuzla ve son teknoloji makinelerimizle, profesyonel temizleme kimyasalları ve leke çıkarıcılar ile temizlemekteyiz. Temizlenen perdeler perde ütü makineleri ile ütülenerek paketlenir ve servis için hazır hale getirilir. Perde montaj ekibimiz perdelerinizi yerlerine asarak profesyonel temizleme işlemini tamamlamaktadır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?