tr

Fındıklı Mah.Halı Yıkama

20.03.2021
140
Fındıklı Mah.Halı Yıkama

Fındıklı Mah. Halı Yıkama Servisi   Halı Yıkamada en son  Sistemleri  makinaları  kullanıyoruz. Sondaj suyu yerine  daha temiz  olan  şebeke suyu  kullanıyoruz. Halılarınızı Hijyenik  ortamda  yıkıyoruz. Kaliteli şampuanlar  ve  yumuşatıcılar  kullanıyoruz. Halılarızınız yüzeysel  değil  derinlemesine  temizliyoruz.Halılarınız teslim  aldığımız andan  itibaren kapsamındadır.

Fındıklı Halı Yıkama Servisi   Maltepe’nin en büyük ve kapsamlı halı yıkama tesisine sahip Fındıklı Mah. Halı Yıkama Servisi   yeni ve modern yerinde hizmete devam ediyor. Daha önce Pazar Yeri yanında hizmet veriyordu. Ancak, tesise alınan yeni makinelerle otomasyon sistemine geçilmesiyle daha büyük ve kullanışlı bina yapıldı.    Fındıklı Mah. Halı Yıkama Firması  burada son sistem makinelerle el ve ayak değmeden halıları yıkayıp, temizliyor ve müşterilerine sunuyoruz.

‘Halılar, El Değmeden Yıkanıyor ‘ Modern tesislerde el ve ayak değmeden tamamen otomasyon sistemle yıkanan halılar  Fındıklı Mah. Halı Yıkama Fiyatları   Tesislerinde kurutulup poşetleme sistemi ile müşterilere sunulurken; halılarını temizletmek ve yıkatmak Fındıklı Halı Yıkama  isteyenler, bir telefonla tesise ulaşıyor ve kapıya kadar gelen ekiplere telim edilen halılar, kısa zamanda el ve ayak değmeden yıkanıp temizlenip tekrar evinize kadar teslim ediliyor.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?