tr

Sülüntepe Mahallesi Koltuk Yıkama

15.03.2021
164
Sülüntepe Mahallesi Koltuk Yıkama

Sülüntepe Koltuk Yıkama   Çekyat, kanepe ve koltuklarınızı temiz ve hijyenik olarak yıkıyoruz olarak)  .  Bu ürünler evimizde en fazla kullandığımız ürünlerdir. Dolasıyla da fazla kullanımdan kaynaklı olarak çabuk kirleniyor , lekeleri (özellikle yiyecek ve içecek) fazla oluyor ve ne yazık ki mikrop, akar,mite(mayt) bakteri, küf,mantar kaynağı oluyor.

Sülüntepe Koltuk Yıkama Servisi   Ne kadar ev hanımlarımız süpürge ve temizlik maddeleriyle müdahale etse de bu yeterli gelmiyor. Hele oluşan lekeleri çıkarmak için ağır kimyasalları kullanınca çekyat, kanepe ve koltuklarınızı sağlık açısından risk oluşturmaya başlıyor. Leke çıkarmak için kullanılan ağır Sülüntepe Koltuk Yıkama    kimyasal temizlik ürünleri ürünlerde solma, çürüme, deformasyon ve kokuya da sebep olmakta. Peki biz nasıl temizliyoruz.

Sülüntepe Mah.Koltuk Yıkama Firması   Öncelikle kullanılan malzemeye bakarak uygun ürün ve ekipmanlarımızı seçiyoruz.Ürüne uygun temizlik malzemesi yüzeye makine yardımıyla yayılır.  Özel fırçasıyla  yüzeye yedirilir.

(Kumaşın türüne göre makine yardımıyla ya da elle yapılı )Sülüntepe Koltuk Yıkama Fiyatları Gerekli süre beklenilir.Çıkmayan leke varsa ,  kumaş türüne uygun leke çıkarıcı uygulanır.Durulama gerekmeyen ürünler kullanılmışsa , makine yardımıyla çekim yapılır.

Sülüntepe Mah. Evde Koltuk Yıkama   Makine yardımıyla yıkanır ve çektirilir.Not: Ne kadar su çekme işi yapılsa da kumaşların su tutma özelliğinden dolayı çekyat, kanepe ve koltuklarınızda bir miktar nem kalır. Bu yüzden odayı havalandırmak tam kuruma işini çok hızlandırır.Çekyat, kanepe ve koltuklarınızın üzerindeki herhangi bir kir, leke varsa hemen bizi arayın…

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?