tr

Yenişehir Mah. Halı Yıkama

10.03.2017
205
Yenişehir Mah. Halı Yıkama

Yenişehir Mahallesi  Halı Yıkama Olarak siz değerli Yenişehir Mahalle ‘li müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve bundada iddaalıyız. Bilindiği gibi evlerde en çok pislik tutan eşyalarınız halılarınız ve koltuklarınızdır ve bilimsel olarakta bu kanıtlanmıştır belirli periyodlarda ve uygun bir şekilde yıkanmadığı takdirde bir çok hastalığa neden olabilir. Bu bağlamda firmamız işinin ciddiyetinin farkında olup halı yıkama & koltuk yıkama hizmetini en iyi şekilde yapar sizlerin ve aile fertlerinizin rahatlığı için çalışır.

Günümüzde lekelenmeler insanların en büyük sorunlarından bir tanesi haline gelmiştir. Uzman hamleler yapmadan Yenişehir Mah. Halı Yıkama bazı lekeleri yok etmek mümkün değildir.  Pendik Yenişehir Mah. Halı Yıkama Acemi dokunuşlarla lekeleri yok etmek mümkün olsa bile, istemeden de olsa halılarınıza zarar verebilirsiniz. Lekeleri tam anlamıyla yok etmek ve ürünlerinize zarar vermemek için usta dokunuşlara ihtiyaç duyarsınız.

Halınızın cinsine göre temizlik yöntemleri ve kimyasal temizlik malzemeleri farklılık göstereceğinden halı yıkama fiyatıda değişmektedir. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçin.

Profesyonel halı yıkama hizmetini en uygun fiyata almak istiyorsanız biz hizmete hazırız.  0216 396 2527

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?