tr

Çınardere Koltuk Yıkama

15.03.2021
153
Çınardere Koltuk Yıkama

Çınardere Koltuk Yıkama Servisi   Pendik’in  tüm ilçelerine Koltuk Yıkama ve Halı Yıkama alanında faaliyet göstermekte olan firmamız, yıllardır göstermiş olduğu üstün başarısına gün geçtikçe yenilerini eklemeye devam etmektedir. Koltuklarınızı yerinde kaliteli hizmetimizle Çınardere Koltuk Yıkama kısa sürede yıkayarak müşteri memnuniyetini kazanmanın gurunu yaşamaktayız. Sizlerde kaliteli ve güvenilir hizmet arayışındaysanız yapmanız gereken yalnızca bize ulaşmak…

Çınardere Koltuk Yıkama Firması   Genel olarak yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi gözükse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkabilmekle birlikte hijyen konusunda da yeterli değildir.

Çınardere Koltuk Yıkama Servisi ve dezenfekte eder. Kullandığımız koltuk yıkama makineleri temiz suyu basınçlı püskürtme yapıp, aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?