tr

Aydınlı Koltuk Yıkama

19.03.2021
185
Aydınlı Koltuk Yıkama

Aydınlı Koltuk Yıkama  Ayrıca günümüz teknolojisine uygun olarak modern şekilde dizayn edilmiş bir çok koltuk takımı üzerinde ne tür bir temizliğin gerektiğini belirten yönlendirme etiketi mevcuttur.

Aydınlı Koltuk Yıkama Servisi Bu etiketler üzerinde yazılı olan uyarıları dikkate alarak kumaşın özelliklerine göre temizlik ve bakım yapılması ürün ömrünü uzatmaktadır.

Ayrıca yeni alınan koltuk takımlarında yaşanan lekelenme durumlarında koltuğunuzun lekelenen kısmı dışında kalan alanına zarar vermemek adına lekeyi dış çevresinden merkezine doğru temizlemek en doğru yöntemdir. Aydınlı Koltuk Yıkama Firması

Ayrıca döşemelik kumaşlar arap sabunu, beyaz sabun ya da özel koltuk şampuanları ile hav yönüne doğru silinmeli ve kendi kendine kurumaya bırakılmalıdır. Kuruyana kadar evinizin sağlam bir şekilde havalanmasını sağlamak, koltuklarınızın koku yapmadan kurumasına destek olacaktır. Aydınlı Koltuk Yıkama Fiyatı Silindikten sonra fazla ıslak bırakılan koltuklarda sıvı döşemelerden süngerlere inmekte ve kuruması zaman aldığından kötü bir koku yaymaktadır.

Aydınlı Koltuk Yıkama Koltuklarınızı uzun ömürlü kullanmanız açısından profesyonel destek almak yeni koltuklarınızın yıpranmasını engelleyecek ve size uzun yıllar deforme olmamış oturma grupları kullanma şansı sunacaktır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?