tr

Esenkent Yorgan Yıkama

20.03.2021
82
Esenkent Yorgan Yıkama

Esenkent Yorgan Yıkama Servisi    Firmamıza gelen yorganlarınız çeşitlerine göre  elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama Esenkent Yorgan Yıkama programları vardır  ve sıcak su önce  yorgan ve battaniye yıkama makinemizin dokunmatik panelinde ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

Esenkent Yorgan Yıkama    otomatik yorgan yıkama makinemizde ön yıkama dediğimiz işlem otomatik olarak 150 litre su alır yorgan veya battaniyeleri yaklaşık 20 dakika deterjansız yıkar ve kaba kirleri alır ve suyu boşaltır.
Bu aşamada makinemiz 150 litre Esenkent Yorgan Yıkama Firması    suyu çeker ve suyun ısı derecesini programda seçtiğimiz ürüne göre ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır yıkamaya başlar yaklaşık bu işlem 45 dakika devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.

Esenkent Yorgan Yıkama Fiyatı    yorgan veya battaniyeler  durulama aşamasında deterjan veya köpük kalmaması amacı ile yaklaşık 25 dakika durulama işlemi devam eder.
sıkma işlemi bütün ürünlerin yıkama sonrası olmazsa olmazıdır.

Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi Esenkent Yorgan Yıkama Servisi    son aşamada sıkılır yorgan ve battaniyelerde tıpkı evlerimizde kulandığımız çamaşır makineleri gibi son aşamada sıkma işlemi yapar ve %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır.
Sonrasında kapalı kurutma odalarında kurutulur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?