tr

Cevizli Battaniye Yıkama

23.03.2021
147
Cevizli Battaniye Yıkama

Cevizli Battaniye Yıkama  Sık sık kullanılan battaniyeler belli süre sonra mikrop yuvasına dönüşmekte ve sağlığımızı tehdit etmektedir. Özellikle kış aylarında  battaniyelerimizi belli sıklıkta yıkama işlemine tabii tutmalıyız.

Cevizli Battaniye Yıkama Servisi olarak battaniyelerinizi hijyenik  olarak yıkıyoruz. Battaniyelere şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uyguluyoruz.

Battaniye yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda Cevizli Battaniye Yıkama kurutuyor ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapıyoruz.

Aydınlı Battaniye Yıkama Servisi olarak battaniye yıkama olarak da sizlere hizmet sunmaktayız Evlerinizde kullandığınız Cevizli Battaniye Yıkama Firması     her türlü battaniyeleri evlerinizden alıyor Önce özel karışımlı leke havuzunda, lekelerini yumuşatıyoruz.

Yıkanmasına  rağmen Çıkmamış olan inatçı lekelere özel bitkisel karışımlı şampuanlarla Cevizli  Battaniye Yıkama Fiyatları  müdahele ediyoruz.   Makinalarin    yardımıyla yıkanan battaniyeleri hijyen açısından kapalı mekan kurutma odalarımızda kurutup diğer işlem olan nem alma odalarında da tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?