tr

Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama

17.03.2021
173
Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama

Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama  Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan yani sanayi tipi özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama   Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama  Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama  kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem verilir.

Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama  Ayrıca yorgan ve battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmazlar. Ballıca Mahallesi Battaniye Yıkama  Makineden çıkan yorganlar ütülenmiş gibi düz olurlar. Sizde en iyiyle çalışmak isterseniz bir telefonunuz yeter artık düşünmeyin aileniz ve sizin için.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?