tr

Yeşilbağlar Mahallesi Battaniye Yıkama

17.03.2021
83
Yeşilbağlar Mahallesi Battaniye Yıkama

Yeşilbağlar Mahallesi Battaniye Yıkama   Fabrikamızın son teknoloji, modern yıkama makinelerinde yıkanan Battaniyeler ile daha güzel uyku deneyimi yaşayacaksınız.
Battaniyelerin lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir.
Yeşilbağlar Mahallesi Battaniye Yıkama  Halı yıkama firmaları bizim gibi Battaniye yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak Battaniye temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin Yeşilbağlar  Battaniye Yıkama  daha büyüğü olan özel endüstriyel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Battaniyelerin temizleme işlemine başlamadan önce, varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.

Pendik Yeşilbağlar Battaniye Yıkama    Halı Yıkama hizmetinin birlikte yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yorgan ve battaniye yıkama makinesinde müsait şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama Yeşilbağlar Mahallesi Battaniye Yıkama Fiyatları yorgan yıkama evrelerinde kullanmış olduğumuz şampuan ürünleri % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 ya da 3 gün arasında teslim edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?