tr

Zümrütevler Halı Yıkama

20.03.2021
223
Zümrütevler Halı Yıkama

Zümrütevler Halı Yıkama Halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamız sizlere sadece bir telefon kadar yakın. Arayın kapınıza kadar gelerek halılarınızı teslim alalım ve halılarınızı özlediğiniz temizliğine ve parlaklığına kavuşturalım.

Size de zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek kalsın. Zümrütevler Halı Yıkama Firması  Halı yıkama artık profesyonellerin işi siz evde ne kadar yıkasanız da profesyonel yapılan temizlik kadar halınızı temizleyemezsiniz ve ne kadar yıkasanız da halınızda arzu ettiğiniz temizliğe ve parlaklığa ulaşamazsınız. Zümrütevler Halı Yıkama Şirketi  Halılarınızın ilk günkü temizliğini özlüyorsanız eğer boş yere halınıza saatlerce vakit ayırıp halınızı eski haline getirmeye çalışıp kendinizi yormayın çünkü artık halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturacak profesyonel yardımcınız var.

Zümrütevler Halı Yıkama Fiyatları  Uzman kadromuz ile tamamen sizler için çalışıyoruz. Dışarıda hiç de sağlıklı olmayan ortamlarda halılarınızı yıkatmanız hem size ve ailenize hem de halınıza zarar veriyor. Halı yıkama ve temizlik işi uzmanlık gerektiren bir olaydır.

Sizler için çalışan firmamız sizlere halınızın ilk günkü gibi temiz ve renklerini muhafaza etmeniz garantisini sağlamaktalar. Zümrütevler Halı Yıkama Halılarınızın uygun yıkatma aralığı yılda en az üç ya da dört kezdir. Ancak bizler yılda en fazla iki kere yıkıyoruz ve bu da halılarınızda toz ve mikrop birikmesini sağlıyor. Halınıza gereken önemi veriyor ve halınızın tertemiz olmasını sağlıyoruz.

 ” Temizliğinizi Biz Yapalım, Zamanınız Sevdiklerinize Kalsın “

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?