tr

Cami Mahallesi Halı Yıkama

19.03.2021
167
Cami Mahallesi Halı Yıkama

Cami Mahallesi Halı Yıkama  işlemi tüm halılar için aynı makinelerde veya aynı sistemle yapılmamaktadır.Örneğin kök boyası ile boyanmış el dokuma halısı; makine halısı gibi yıkanırsa el dokuma halı tamamen bozulur renkleri birbirine karışır ve telafiside olmaz.

Halı yıkama işleminde önemli olan halıyı temiz yıkamak kadar halıya zarar vermemektir.Bunun için halıları tanımak gerekir ki hangi halı nasıl yıkanır bilinmelidir.

Cami Mahallesi Halı Yıkama Servisi  olarak halıları makine halısı , yün halılar, el dokuma halıları vb.. diye sınıflara ayırıp yıkama işlemini halıların cinsine göre yapıyoruz.

Halıların yıkama işlemine başlamadan önce tozları alınır,tozları alınan halılar otomatik halı yıkama makinesinin bantına konulup fırçalama işlemi yapılı Cami Mahallesi Halı Yıkama Firması   Kirlerden ve lekelerden arındırılan halılar sıkma makinesine rulo halinde konulup sudan tamamen arındırılır.

Yüzde doksanı kuruyan halılar kurutma askılarına asılıp nemdende arındırılması sağlanır.Tamamen kuruduğuna emin olduğumuz Cami Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları   halılar kontrol masası dediğimiz masaya serilip kontrolleri yapılır.Kontrolden geçen halılar paketleme işlemi yapılıp teslim edilmeye hazır duruma getirilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?