tr

Bağlarbaşı Mahallesi Koltuk Yıkama

20.03.2021
182
Bağlarbaşı Mahallesi Koltuk Yıkama

Bağlarbaşı Mahallesi Koltuk Yıkama Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın a dan z ye ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 4 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.

Maltepe Bağlarbaşı Mahallesi Koltuk Yıkama  Bu aşama en önemli aşamadır. Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızda’ki kirler kumaştan ayrılır, bu sistem Bağlarbaşı Mahallesi Koltuk Yıkama ’de başka bir firmada bulunmuyor. Fırça makinesi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur.

Bağlarbaşı Mah.Yerinde Koltuk Yıkama Bu Aşama ‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış Bağlarbaşı Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder.

Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Maltepe Bağlarbaşı Koltuk Yıkama Eğer suyun rengi siyahsa hala daha kumaşta kir var demektir, ve yıkama işlemine devam edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?