tr

Soğanlık Yorgan Yıkama

23.03.2021
158
Soğanlık Yorgan Yıkama

Soğanlık Yorgan Yıkama    Yorgan yıkama artık dert değil. Bırakın battaniyelerinizi biz yıkayalım. Fabrikamızda bunun için bulunan 30 kg makinalarımız da yüzde yüz temizlenmiş ve bakterilerden arınmış olarak evinize teslim edelim.

Tüm yorgan çeşitleriniz; elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan, saten yorgan ve modern yorganlarınız özel yorgan yıkama makinelerimizde yıkanmaktadır. Soğanlık Yorgan Yıkama Servisi   Dilediğiniz tarih ve saatte ev veya işyerinizden tecrübeli servis personelimiz tarafından alınan yorganlarınız, havuz sistemi kullanılmadan, birbirine karıştırılmadan son sistem makinalarlarımız ile yıkanmaktadır.

Soğanlık Yorgan Yıkama Firması    Yorganlarınız yıkama işlemi tamamlandıktan hemen sonra özel kurutma bölümümüzde kapalı, hijyenik ve son sistem makinalarımız ile kurutulur. Kuruyan yorganlarınız; kurutma işleminden sonra uzman ekibimiz ile kontrol edilerek özel makinalarımız ile paketlenir.

Yıkama, kurutma ve paketleme işlemi biten yorganlarınız; Soğanlık Yorgan Yıkama Fiyatı  sizin istediğiniz tarih ve saatte paketlenmiş olarak uzman personelimiz ile ev veya iş yerinize teslim edilir. Biz İşimizi Severek ve Özenle Yapmaktayız ve Soğanlık Yorgan Yıkama Fiyatları  Olarak Yaz Kış Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermekteyiz.İşini profesyonel olarak yapan ekibimiz size güven verecektir.

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?