tr

Şeyhli Mahallesi Koltuk Yıkama

16.03.2017
98
Şeyhli Mahallesi Koltuk Yıkama

1. Koltuk Islatma

Şeyli Mahallesi Koltuk Yıkama Bu aşamada antibakteriyel ve oksijen bazlı deterjan karışımını koyduğumuz püskürtme aracımız ile kumaşın a dan z ye ıslanmasını sağlarız. Islatma bittikten sonra 4 dakika bekleriz. Bu sayede kirler ve lekeler yumuşar.

2. Koltuk Fırçalama

Pendik Şeyli Mahallesi Koltuk Yıkama  Bu aşama en önemli aşamadır. Koltuk kumaşında en ufak bir kir en ufak bir koku v.b kalmayana kadar fırçalanır. Bu sayede koltuklarınız yada yataklarınızda’ki kirler kumaştan ayrılır, bu sistem  Şeyli Mahallesi Koltuk Yıkama ’de başka bir firmada bulunmuyor. Fırça makinesi işin içine eklendiğinde daha çok emek harcanır bu yüzden bir çok firma bu sistemden uzak durur.

3. Koltuk Vakumlama

Pendik Şeyli Mah.Yerinde Koltuk Yıkama Bu Aşama ‘ da çok önemlidir. Eğer su iyi çekilmez ise koku ve kusma yapabilir. Bu aşamada koltuk kumaşının 5 cm altına kadar inen temiz suyu kirli su olarak makinemizin kazanına çekeriz. Bu sayede kirlerden arınmış Pendik Şeyli Mahallesi Koltuk Yıkama Fiyatları olur ve bu sistem koltuk temizlenene kadar devam eder.

Koltuğun temizlendiğini ise vakum makinesinin ucundaki apartın içinden geçen suyun renginden anlamaktayız. Pendik Şeyli Koltuk Yıkama Eğer suyun rengi siyahsa hala daha kumaşta kir var demektir, ve yıkama işlemine devam edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?