tr

Altayçeşme Yorgan Yıkama

20.03.2021
169
Altayçeşme Yorgan Yıkama

Altayçeşme Yorgan Yıkama  Yorgan yıkama işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır.Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Altayçeşme Yorgan Yıkama  Servisi  Nenden arındırılan ve Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj’lanır ve adresine teslim edilir.Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Yorgan yıkama işleminin de kendi arasında yün yorgan yıkama , pamuk yorgan yıkama , saten yorgan yıkama gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı ayrı yıkama teknikler kullanılarak yıkanmaktadır.

Altayçeşme Yorgan Yıkama Fiyatı Bu problem hiçbir muşterimizin yorganı başka birisinin yorganıyla bereber asla yıkanmaz. Halı yıkama işlemin uygulanan tek tek yıkama işlemi yorgan yıkama işlemi içinde arnı şekilde uygulanmaktadır.Yorgan yıkama işlemi için başka bir dikkat konusu ise renklilerin ve beyazların yıkanmasında uygulanacak ayrı yıkama teknikleridir.Bu işlem evde çamaşır makinenizde uyguladığınız yıkama teknikleriyle aynıdır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?