tr

Sanayi Mahallesi Koltuk Yıkama

04.05.2017
175
Sanayi Mahallesi Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama işlemi yerinde yani evde sizin Sanayi Mahallesi Koltuk Yıkama Servisi  mekânınıza gelerek yapmaktayız. Firmamızda Koltuk temizleme işlemlerinden garantili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yıkama yaptığımızın kumaşlarda renk atma, solma, bozulma ve deformasyon v.b. Sanayi Yerinde Koltuk Yıkama Servisi  sıkıntılar yaşamazsınız.

Koltuk yıkama işlemlerinde titizlikle anti bakteriyel yıkama, Sanayi Mahallesi Koltuk Yıkama Firması  anti bakteriyel Koltuk temizleme işlemleri yapmaktayız. Yıkama işlemi yapılan Koltuklarda Koltuk’un temizliği kadarda mikroplardan arındırılarak Sanayi Mahallesi Koltuk Yıkama  tamamen dezenfektasyon sağlamaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en az 6 ayda bir Koltuk yıkama işleminden yaptırmanızda sizin ve bebeğinizin sağlığı için gerekmektedir.

Öncelikle hazırlanan şampuanlı su ile Koltuk ıslatılır. Böylelikle kirlerin yumuşamasına ve lekelerin  Pendik Sanayi Mahallesi Koltuk Yıkama  daha kolay çıkmasına yardımcı olur. Eğer Koltuk çok kirli ise yoğun şampuan kullanılarak leke ve kirlerin çıkarılması kolaylaştırılır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?