tr

Aydınevler Halı Yıkama

20.03.2021
167
Aydınevler Halı Yıkama

Aydınevler Halı Yıkama Özelikle firmamız halı yıkama konusundaki hassas duruşunu kişiye özel yıkama sistemi ile kanıtlamaktadır. Halılarınız tesisimizde dört aşamadan geçtikten sonra sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

İlk önce çırpma işlemine verilip toz akarlarından, maytlardan saç, kıl gibi vs kirlerden arındırılıp vakum işleminden geçtikten sonra, yıkama işlemi başlatılır.

 

 Aydınevler Halı Yıkama Servisi  Aralarda lekelere müdahale edilerek anti – bakteriyel şampuanlarla temizliği sağlanır. Daha sonra yüksek devirli santriföj makinesinde fazla suyu alınarak %95 kuruma işlemi sağlanır.

halılarınız tecrübeli ekibimiz tarafından garantili bir şekilde Aydınevler Halı Yıkama Fiyatları Mayt ve Toz Akarlarına karşı Antibakteriyel Bitkisel şampuanlar kullanılarak son sistem otomatik halı yıkama makinalarında ilk günkü gibi tertemiz ve güvenli bir şekilde yıkanmaktadır.

 

Aydınevler’de Halı Yıkama  firmamız vakumlu makineleri, güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?