tr

Maltepe Halı Yıkama

20.03.2021
285
Maltepe Halı Yıkama

Maltepe Halı Yıkama ‘da öncelikle Tesise giren halıların tasnif ve ayırımından sonra metrekare hesaplama, toz alımı, halıların türlerine göre yıkama, kurutma, hav alma, lokal temizlik, son kontrol paketleme ve sevkıyat arabasına yüklenme işlemlerini kapsayan prosedüre halı yıkama işlemi denir.

Fabrikaya gelen halılar önce  Maltepe Halı Yıkama Şirketi  metrekare hesaplamasından geçtikten sonra türlerine göre ayrılarak toz alım işlemine tabi tutulur. Akabinde yıkama işlemi yapılıp durulanan halılar sıkma işleminin ardından kurutma askılarına alınır. Kurutmadan indirilen halılar hav alma  Maltepe’de En Iyi Halı Yıkama  masalarında hav, saç ve benzeri şeylerden arındırılır.

Maltepe Halı Yıkama  Fiyatları  Bu arada kalan lekeler lokal işlemle alınmaya çalışılır. Leke alma işleminde belirli kimyasallar kullanılmakta olup  Halı Yıkama  Maltepe  lekenin çıkartılamaması durumunda gereksiz riskler alınmaz ve halı lekesi çıkartılamamıştır diye işaretlenerek paketleme yapılır. Paketlemesi yapılan halılar sevkıyat günlerine göre sıralanarak günü gelen halılar servis arabalarına yüklenerek sevkıyat tamamlanır.

Maltepe Halı Yıkama Servisleri   Halının telefonla veya İnternet aracılığı ile siparişinin alınmasının ardından servis ekiplerine yönlendirilmesi, servis ekiplerinin halıları adresten teslim alıp tesise getirmesi, tesiste yıkama ve temizleme işlemi sonrası paketlenip tekrardan Maltepe Halı Yıkama Fiyatı  ürün sahibine teslim edildiği ana kadar ki geçen dönem ; sonrası çıkabilecek hizmetle ilgili eksikliklerin giderilmesi yolu açık kalmak kaydı ile… Tüm bu sürece Halı Yıkama Hizmetleri diyoruz.

 

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?