tr

Kurtköy Yorgan Yıkama

13.05.2017
174
Kurtköy Yorgan Yıkama

Kurtköy Yorgan Yıkama  yorganların temizliği bir hayli zor ve meşakkatlidir, özellikle yünlerin renk vermesi kaçınılmazdır. Yorganların iç içe yıkanması demek elyaf ve pamuk yorganların hijyenik olma özelliklerini baltalamak demektir.

Kurtköy Yorgan Yıkama Servisi  Bu yüzden yorgan çeşitlerini ayırarak yıkama işlemine tabi tutuyoruz. Özellikle yün yorganların yıkanmasın da daha çok dikkat edilmesi gerektiğini bildiğimiz için bu çeşitleri tek başına yıkamaya gayret ediyoruz.

Kurtköy Yorgan Yıkama Servisi  Kuruma aşamasın da yorganların nasıl yıkandığı belli olmakta. Eğer sararmış bir leke görüyorsanız yorganlarınız da kesinlikle yıkama makinelerin de karma karışık halde yıkanmış demektir.

Kurtköy Yorgan Yıkama Servisi  Tazyikli su kullanılmamış ve daha evvelden kullanılmış su ile yıkandığını anlayabilirsiniz. Elyaf ve pamuk yorganların temizliği battaniye temizliği kadar kolaydır. Durulama aşamasın da temiz su ile yıkanması gerekmektedir.

Kurtköy Yorgan Yıkama Firması  Bu temizliğin ve hijyenin temelidir, yukarı da belirttiğimiz üzere yıkama makinelerin de suların tazelenmemesi bir önce ki yorganla aynı anda ya da ayrı ayrı yıkanmış olması bir şeyi değiştirmemektedir.

Kurtköy Yorgan Yıkama Fiyatları   Bakteriyel temizliklerinin yapılması çok önemlidir. Elyaf dolgulu yorgan, slikon yorgan, kaz tüyü yorgan, yün yorganlarınız bursa’nın her yerinden ücretsiz servis hizmetiyle makbuz karşılığı alınarak fabrikamızda uygun ekipman ile yıkanır ve tarafınıza ücretsiz servis hizmetiyle teslim edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?