tr

Hürriyet Mahallesi Koltuk Yıkama

23.03.2021
156
Hürriyet Mahallesi Koltuk Yıkama

Hürriyet Mahallesi  Koltuk Yıkama  siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla temizlikten memnun kalan müşterisi ile doldurdu. İstanbul ilçelerinde faaliyet gösteren firmamızın  tek hedefi  sizlere tertemiz ev ve işyeri koltukları sunmaktır.Tecrübeli koltuk temizleme ekiplerimiz tam donanımlı olarak evinize gelirler. Ekibimizde genellikle 2 kişi bulunmaktadır.

Çok nadir olarak eğitim amaçlı 3. kişide gelebilirler. Hürriyet Mahallesi  Evde Koltuk Yıkama  Bu kişiler 1 çırak 1 usta değil, 2 ustadan oluşmaktadır. Hemen işe koyularak koltuk cinsi belirleyip uygun şampuanı püskürtme pompasına doldururlar.

Hürriyet Mah. Evde Koltuk Yıkama  Kullanılan ürünler ithal koltuk temizliği ürünleridir. Bu pompa sayesinde kısa sürede tüm koltuğa deterjan uygulaması yapılmış olur. Özel yapım fırça ile ihtiyaç dahilinde kir çıkartma işlemi uygulanarak koltuk kirinden arındırılmaktadır.

Hürriyet Mah.  Koltuk Yıkama  Servisi Değerli destekleriniz ve bizlere olan güveninizle biz hep çalıştık ve sizlere temizliği en üst seviyede sunabilmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik.

Hürriyet Mahallesi Koltuk Yıkama Firması olarak en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Yerinde koltuk yıkama teknolojimizle koltuklarınızı evinizde oldukça kısa sürede temizleyerek sağlığınızı koruyoruz. Tabi bu iş sadece sağlıkla bitmiyor. Sizlerin görmek istediği kusursuz temiz koltuklar çok kısa zamanda karşınızda oluyor. Firmalarımızda hizmet almak oldukça kolay..

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?