tr

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama

23.03.2021
133
Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama   Fabrikamıza telefon etmenizle siparişiniz alınır.  Belirlediğiniz tarihte, belirttiğiniz adresten halılarınız kapıdan alınır. Karşılığında size sipariş fişi verilir.

Halı Yıkama işlemi esnasında halınızın diğer halılarla karışmaması için fiş numarası halıya zımbalanır. Halılarınız fişlendikten sonra tek tek ölçülerek Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Servisi metrekaresine göre hesap çıkartılır. Metrakaresi belirlenen halılar, tek tek toz alma makinesinden geçirilir.Tozlarından arındırılır.

Tozları alınan halılar uzman kadromuz tarafından tek tek Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Firması   incelenerek lekelerine müdahale edilir.  Halılarınız otomatik yıkama makinamızda halınızın cinsine göre  su ve halı şampuanı ile yıkanır. Makinada yıkanan halı insan gücüne göre daha hızlı, güçlü ve temiz yıkar.

Hürriyet Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları  Yıkandıktan sonra Kuruyan halıların üzerinde oluşan toz ve tüy parçalarının alınması işlemine geçilir.. Otomatik hav alma makinemiz ile bu işlem yapılırken gözden kaçan Hürriyet Mah. Halı Yıkama Servisi lekeler ışık altında yakından kontrol edilir.  Herhangi bir lekeye rastlanırsa özel leke sökücüler ile leke çıkarılır. Son olarak halınız parfümleme yapılır ve paketlenir. Halınız artık size teslim edilmek üzere hazırdır…

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?