tr

Cevizli Stor Perde Yıkama

23.03.2021
143
Cevizli Stor Perde Yıkama

Cevizli Stor Perde Yıkama   Stor Perde kumaşları, genelde % 100 Polyester iplikten üretilmektedir. Bazı fantazi ürünler de ise, pamuk ve keten karışımları vardır. Ancak bu kumaşların içeriklerinden daha önemli olan üzerlerindeki Apre kaplamalarıdır.

Cevizli Stor Perde Yıkama  Servisi    Çift taraflı olarak sıvanan apre kaplama, kumaşın havayla irtibatını tamamen keserken, Stor Perde üretiminin oluşabilmesi için gereken sert ve plastik kıvamına gelmesini sağlar.
Özel teknik bir uygulama olan bu sistem sayesinde,  Stor Perde Cevizli Stor Perde Yıkama  Firması dayanıklı ve kullanışlıdır.

Üzerindeki Apre Kalitesine bağlı olarak, kullanılan mekanın şartlarına göre 3 ila 5 yıl Cevizli Stor Perde Yıkama  Fiyatları  herhangi bir temizlik gerektirmez.
Cevizli Stor Perde Yıkama    stor perde modeli son zamanların en çok beğenilen ve satan modellerindendir.

Cevizli Stor Perde Yıkama    En çok fransız dantel işlemelerin kullanıldığı bu modellerde, tül mekanizmaya monte edilerek, iki kanat halinde dikilir. Mekanizmanın ipleri ile açma kapama işlemi yapılır. Tip ve görünüş itibariyle evinizin tüm odaları için uyumlu bir model şeklidir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?