tr

Yenimahalle Koltuk Yıkama

05.05.2017
154
Yenimahalle Koltuk Yıkama

Yenimahalle Koltuk Yıkama  Koltuk yıkama işlemlerinde titizlikle anti bakteriyel yıkama,anti bakteriyel Koltuk temizleme işlemleri yapmaktayız. Yıkama işlemi yapılan Koltuklarda Koltuk’un temizliği kadarda mikroplardan arındırılarak tamamen dezenfektasyon sağlamaktayız. Yenimahalle Koltuk Yıkama Servisi  Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en az 6 ayda bir Koltuk yıkama işleminden yaptırmanızda sizin ve bebeğinizin sağlığı için gerekmektedir.

Yenimahalle Koltuk Yıkama Servisi   Temizlik, zor ve ve meşakkatli bir iştir. Süpürmesi, silmesi, toz alması, çamaşırı, bulaşığı bir tarafa bir de cam silme, halı ve koltuk yıkama gibi ekstra uğraş gerektiren işler de maalesef ev hanımlarımızı zorlamakta hatta bazen çileden çıkartmakta. Hani haksız da sayılmazlar. Hatta bu özeni göstermekten kaçınanlar yahut vakti olmayanlar için halı ve koltuk yıkama firmaları bile açılmakta. Koltuk yıkamayı ele alalım mesela;

1. Önce güzel bir şekilde süpüreceksin

2. Sonra birkaç kova boşaltıp tekrar tekrar sileceksin ki yıkadığında koltuklar kirlerini kusmasın.

3. En son mevcut süpürgenin özel aparatlarıyla yine tekrar tekrar yıkayacaksın.

Pendik Yenimahalle Koltuk Yıkama Servisi   Nitekim maliyetiyle ve sarf edilen emeğiyle koltuk yıkama basite indirgenecek bir iş değil. Bu durumda beylere düşen ise “bütün gün evdesin” deyip hanımlarımızı ve emeklerini hor görmemektir elbette.

Öncelikle hazırlanan şampuanlı su ile Koltuk ıslatılır. Böylelikle kirlerin yumuşamasına ve lekelerin  Pendik Yenimahalle Koltuk Yıkama Servisi  daha kolay çıkmasına yardımcı olur. Eğer Koltuk çok kirli ise yoğun şampuan kullanılarak leke ve kirlerin çıkarılması kolaylaştırılır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?