tr

Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama

18.03.2021
162
Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama

Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama  Sanayi tipi battaniye yorgan yıkama makineleri yardımıyla yıkanan battaniye ve yorganlarınızı toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma   Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama   odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.
Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama Evvel battaniye yorgan yıkama bölümünde battaniye, elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makineler de tek tek yıkanmaktadır.Bazı yıkamalarda olduğu gibi asla yerde yıkama yapılmamaktadır.

Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama   Halı Yıkama hizmetinin birlikte yorgan ve battaniye temizleme hizmetinide bünyemizde bulunan yorgan ve battaniye yıkama Sapanbağları Mahallesi Battaniye Yıkama makinesinde müsait şampuanlar ve uygun devirde yıkamaya alınır. Battaniye yıkama yorgan yıkama evrelerinde kullanmış olduğumuz şampuan ürünleri % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yıkama işlemi bittikten sonra kurutma odasına alınıp asılır 2 ya da 3 gün arasında teslim edilir.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?