tr

Orta Mahallesi Halı Yıkama

19.03.2021
266
Orta Mahallesi Halı Yıkama

Orta Mahallesi Halı Yıkama  Halı yıkama hizmetini nasıl sunduğumuzu özetlemeye çalışalım.

Öncelikle halılarınızı bizimle telefon veya internet üzerinden iletişim kurarak sipariş ettiğiniz de sizlerden adresinizi tam olarak alıyoruz. Sizlerin de uygun olacağı bir vakitte halılarınızı kapınızdan teslim alıyoruz.

Sipariş edilen halılarınız imkan Orta Mah.  Halı Yıkama dahilin de aynı gün içerisin de teslim alınmasına gayret ediyoruz. Genellikle sipariş verilen gün içerisin de halılarınız teslim alınmaktadır.

Orta Mahallesi Halı Yıkama Fiyatları  Olası yoğunluk ve aksaklık anların da sizleri bilgilendirerek ertesi gün alınacağını belirtiyoruz. Teslim alınan halılarınız Orta Halı Yıkama öncelikle sıra numarası ile numaralandırılır. Bu numaralama işlemi halılarınıza zarar vermeyecek ve pas tutmayacak tel zımba ve etiketler kullanılır. Bu sıralama halılarınızın başka bir halı ile karışmasını engellemektedir.

Orta Mahallesi Halı Yıkama Servisi Kapınızdan alınan halılarınız sizlere halı ile aynı numarayı taşıyan makbuz ile teslim alınır. Servis aracına yüklenen Tuzla Orta Mahallesi Halı Yıkama halılar fabrikamıza getirilir. Yıkamaya gelen halılarınız evvela cinsine göre ayırt edilir, sırası üzerine toz alma makinelerin de tozlardan ve havlardan arındırılır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?