tr

Gülsuyu Yorgan Yıkama

20.03.2021
133
Gülsuyu Yorgan Yıkama

Gülsuyu Yorgan Yıkama Servisi   işleminde lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Ancak yün yorgan yıkama işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.

Gülsuyu Yorgan Yıkama  Yün yorganların temizlenmesi diğer elyaf tarzı yorganlardan çok farklıdır. Elyaf tarzı yorganları makinelerde yıkayabilirsiniz, fakat yün yorganlar makinelerde ıslak sıcak yıkama ve kimyasallara maruz kaldığında mutlaka çekme yapacak ve bozulmalar, sarı sarı lekeler dışa vuracaktır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan Gülsuyu Yorgan Yıkama Fiyatları    önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra kuru temizleme işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünku yorganların kurutulması aldatıcı olabilir.

Gülsuyu Yorgan Yıkama Firması   Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Her yorgan  kumaş yapısına, dolgu yapısına ve dokuma tekniğine göre farklı programla yıkanır. Cins tespiti, yorganın hangi programla Gülsuyu Yorgan Yıkama yıkanacağının belirlenmesi açısından .Yün yorgan yıkama işleminde yıkama suyu sıcaklığı 25°C üzerine çıkmamalıdır. Yün yorganlar dolgu malzemesinin hassas oluşu sebebi ile sebebi ile özel temizleme ürünleri ile yıkanabilirler.

Gülsuyu Yorgan Yıkama Fiyatı    Yıkanma aşamasında keçeleşmenin önüne geçmek için Yün yorgan yıkama işleminde yorgan fazla hırpalanmadan ağır hareketlerle yıkanmalıdır.

 

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?