tr

Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama

10.05.2017
155
Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama

Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama   battaniye ve yorganları gerek çamaşır makinasının iç ebatı yetersizliği gerekse yorgan ve battaniyenin ağırlığı dolayısıyla yıkayamıyoruz.

Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama   Yorganlarınızın temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için yorganın cinsine göre bir müdahale yapılır. Banyolarda, küvette veya duş teknesinde elimiz ile yıkadığımız yorgan ve battaniyeleri sıkmak ve Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama  kurutmak gibi işlemler gerektirdiği için pamuğun veya yünün ıslak kalması ile mikroorganizmaların üremesine dolayısıyla da hastalıklara Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama  sebebiyet olunur bu yüzden bu işlem için evlerimizde kullandığınız çamaşır makinelerinden daha büyük olan özel yıkama makinelerimizde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Esenler Mahallesi Yorgan Yıkama  yorganlarınızın  üretildikleri tekstil tipine uygun biçimde sanayi makinalarında uygun deterjan ile yıkanır, kurutma makinalarında kurutulur sonrasında yorgan ve battaniyelerinizi geri aldığınızda sadece toz ve kirden değil aynı anda mite ve bakterilerden de tamamen arınmış olur.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?