tr

E-Halı Servisi Kartal

18.12.2021
9
E-Halı Servisi Kartal

Akar Halı Yıkama, Türkiye’nin önde gelen halı üreticilerinin servisliğine sahip olan ve 81 ilde 350 bayisi ile halı tüketicilerine garantili halı yıkama, bakım/onarım ve saçak hizmetleri veren e-halı servisinin yetkili bayisidir.

Halı üretiminde kullanılan 100’e yakın iplik çeşitlerinde oluşabilecek 200’den fazla leke ve problemlerine yönelik AR-GE çalışmalarımız sonucunda Türkiye’nin önde gelen halı üreticilerinin markalarına özel temizlik ve bakım/onarım hizmetlerimiz reçetelerle sunulmaktadır.

“Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle birlikte üretici firmalar tarafından son sistem makinalarda üretilen modern halıları, marka ve modeline göre, halının yapısına, iplik türüne, üretim sonu hazırlığına uygun şekilde yıkanması amacıyla e-halıservisi kurulmuştur. e-halıservisi 2018 yılı itibariyle Türkiye’nin 81 ilinde kurumsal ve teknik kalite standartlarına uygun akademik eğitimler tamamlanmış ve aynı kalite anlayışı ile hizmet vermeye başlamıştır.

Tıpkı beyaz eşya ve elektronik eşyada olduğu gibi artık halıda da servislik ağı var! e-halıservisi bayisi olarak servisi olduğumuz tüm markaların yıkama, bakım, onarım ve saçak tamir işlemlerini garantili olarak hizmetinize sunuyoruz.”

E-Halı Servisi Projesi Hangi İhtiyaca Yönelik Ortaya Çıktı ?

Bugüne kadar halı sektöründe servislik ağının oluşturulamaması ve halıların garanti kapsamını bozmayacak standartlarda verimli ve sağlıklı sonuç veren temizlik ürünleri ve uygulamalarının eksikliği büyük bir sorun teşkil etmekteydi. Karşılaşılan bu ve bunun gibi halı sorunlarında özellikle de tüketici kullanımından sonraki süreçte oluşan kir, leke ve onarım gerektiren problemlerde çözüm üretmeye ihtiyaç bulunmaktaydı. E-Halı Servisi bu ihtiyaçlara yönelik en etkili çözümleri bulmak, en güvenilir profesyonel uzman kadrolar ve modern sistemlerle buna çözüm olmak hedefiyle ortaya çıktı. Halıya, canlıya ve doğaya zarar vermeden bu operasyonun sağlanması amacıyla ilk defa sektörün en üst limitlerdeki standartlarını oluşturarak yola çıktı.

E-Halı Servisi Pendik,Kartal ve Maltepe Yetkili bayisi Akar Halı Yıkama;

“Akar Halı Yıkama Fabrikası 2006 yılında kurulan firmamız İstanbul ‘un Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Ataşehir ve Kadıköy ilçelerine geniş servis ağıyla hizmet vermektedir. Makine parkurumuz güncel ve en yeni teknolojik cihazlardan oluşmaktadır. 16 Fırçalı Tam otomatik Yıkama makinesi , dövme ve çırpma özellikli toz alma makinesi, 5 adet Sıkma makinesi ve Ütü makine parkurumuzda bulunan başlıca cihazlardır. Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ediyor ve Halı Firmaları tarafından verilen Yıkama eğitimlerine düzenli olarak katılıyoruz. Firmamız; Müşteri memnuniyetini esas alır. Kalite ve Hijyenden asla taviz verilmemektedir. ”

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Akar Halı Yıkama
  Akar Halı Yıkama
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?